Wisconsin wingLESS Sprints

9/2/2023 - Wilmot Raceway

9/2/2023 - Wilmot Raceway

Wilmot, WI

Classes

  • Wisconsin WingLESS Sprints Presented by the IRA29 entries
    • Wisconsin wingLESS Sprints
  • A Modifieds12 entries
  • Street Stocks17 entries
  • Hornets24 entries

Track Contact

Full Event Information on MyRacePass

Wisconsin WingLESS Sprints Presented by the IRA

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 50 Rusty Egan Rusty Egan Round Lake Heights, IL Round Lake Heights, IL 6
2 8 22 Greg Alt Greg Alt Watertown, WI Watertown, WI 6
3 4 14AJ Derek Crane Derek Crane Racine, WI Racine, WI 1
4 11 11D Zach Raidart Zach Raidart Gurnee, IL Gurnee, IL 7
5 6 57F Tristan Furseth Tristan Furseth Cambridge, WI Cambridge, WI 1
6 14 0 John Fahl John Fahl Brown Deer, WI Brown Deer, WI 8
7 5 99J Seth Johnson Seth Johnson Hartland, WI Hartland, WI -2
8 12 11 Austin Hansen Austin Hansen New Berlin, WI New Berlin, WI 4
9 21 7L Tate Hensley Tate Hensley Trevor, WI Trevor, WI 12
10 15 70 Chris Klemko Chris Klemko Bristol, WI Bristol, WI 5
11 24 66 Nathan Crane Nathan Crane Waukegan, IL Waukegan, IL 13
12 17 13 CJ Malueg CJ Malueg Johnsburg, IL Johnsburg, IL 5
13 18 24 Eric Wilke Eric Wilke Genesee, WI Genesee, WI 5
14 20 40 Tim Cox Tim Cox Park City, IL Park City, IL 6
15 10 09 Clayton Rossmann Clayton Rossmann Wadsworth, IL Wadsworth, IL -5
16 13 38 Allen Hafford Allen Hafford Beach Park, IL Beach Park, IL -3
17 19 41 Dennis Spitz Dennis Spitz Lewisburg, KY Lewisburg, KY 2
18 23 29J Ralph Johnson Ralph Johnson Silver Lake, WI Silver Lake, WI 5
19 16 7 Trinity Uttech Trinity Uttech New Berlin, WI New Berlin, WI -3
20 22 7D Josh Davidson Josh Davidson Racine, WI Racine, WI 2
21 1 14Z Ryan Zielski Ryan Zielski Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -20
22 2 7X Ryan Marshall Ryan Marshall Kansasville, WI Kansasville, WI -20
23 3 711 Tyler Kuxhouse Tyler Kuxhouse Antioch, IL Antioch, IL -20
DQ 9 91 Jimmy Sivia Jimmy Sivia Winthrop Harbor, IL Winthrop Harbor, IL -
12 Laps

B Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 41 Dennis Spitz Dennis Spitz Lewisburg, KY Lewisburg, KY 3
2 1 40 Tim Cox Tim Cox Park City, IL Park City, IL -1
3 3 7L Tate Hensley Tate Hensley Trevor, WI Trevor, WI -
4 5 7D Josh Davidson Josh Davidson Racine, WI Racine, WI 1
5 2 29J Ralph Johnson Ralph Johnson Silver Lake, WI Silver Lake, WI -3
6 6 66 Nathan Crane Nathan Crane Waukegan, IL Waukegan, IL -
Top 6 transfer
7 8 12 Shawn Swim Shawn Swim Zion, IL Zion, IL 1
8 9 29OG Tom Eller Tom Eller Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI 1
9 10 17 Bryce Andrews Bryce Andrews Kenosha, WI Kenosha, WI 1
10 7 9X Tom Brown Tom Brown Salem, WI Salem, WI -3
11 11 4G George Gaertner III George Gaertner III Salem, WI Salem, WI -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 50 Rusty Egan Rusty Egan Round Lake Heights, IL Round Lake Heights, IL 1
2 1 11D Zach Raidart Zach Raidart Gurnee, IL Gurnee, IL -1
3 3 14Z Ryan Zielski Ryan Zielski Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -
4 4 14AJ Derek Crane Derek Crane Racine, WI Racine, WI -
5 5 0 John Fahl John Fahl Brown Deer, WI Brown Deer, WI -
6 8 24 Eric Wilke Eric Wilke Genesee, WI Genesee, WI 2
Top 6 transfer
7 6 40 Tim Cox Tim Cox Park City, IL Park City, IL -1
8 7 29J Ralph Johnson Ralph Johnson Silver Lake, WI Silver Lake, WI -1
9 9 12 Shawn Swim Shawn Swim Zion, IL Zion, IL -
10 10 4G George Gaertner III George Gaertner III Salem, WI Salem, WI -
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 22 Greg Alt Greg Alt Watertown, WI Watertown, WI 1
2 1 11 Austin Hansen Austin Hansen New Berlin, WI New Berlin, WI -1
3 3 99J Seth Johnson Seth Johnson Hartland, WI Hartland, WI -
4 6 38 Allen Hafford Allen Hafford Beach Park, IL Beach Park, IL 2
5 4 711 Tyler Kuxhouse Tyler Kuxhouse Antioch, IL Antioch, IL -1
6 5 7 Trinity Uttech Trinity Uttech New Berlin, WI New Berlin, WI -1
Top 6 transfer
7 7 7L Tate Hensley Tate Hensley Trevor, WI Trevor, WI -
8 10 66 Nathan Crane Nathan Crane Waukegan, IL Waukegan, IL 2
9 9 29OG Tom Eller Tom Eller Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI -
10 8 17 Bryce Andrews Bryce Andrews Kenosha, WI Kenosha, WI -2
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 09 Clayton Rossmann Clayton Rossmann Wadsworth, IL Wadsworth, IL -
2 2 91 Jimmy Sivia Jimmy Sivia Winthrop Harbor, IL Winthrop Harbor, IL -
3 4 7X Ryan Marshall Ryan Marshall Kansasville, WI Kansasville, WI 1
4 3 57F Tristan Furseth Tristan Furseth Cambridge, WI Cambridge, WI -1
5 5 70 Chris Klemko Chris Klemko Bristol, WI Bristol, WI -
6 6 13 CJ Malueg CJ Malueg Johnsburg, IL Johnsburg, IL -
Top 6 transfer
7 7 41 Dennis Spitz Dennis Spitz Lewisburg, KY Lewisburg, KY -
8 9 7D Josh Davidson Josh Davidson Racine, WI Racine, WI 1
9 8 9X Tom Brown Tom Brown Salem, WI Salem, WI -1

Qualifying 1

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 13 14AJ Derek Crane Derek Crane Racine, WI Racine, WI 15.498
2 11 711 Tyler Kuxhouse Tyler Kuxhouse Antioch, IL Antioch, IL 15.550
3 3 7X Ryan Marshall Ryan Marshall Kansasville, WI Kansasville, WI 15.559
4 28 14Z Ryan Zielski Ryan Zielski Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 15.651
5 9 99J Seth Johnson Seth Johnson Hartland, WI Hartland, WI 15.669
6 17 57F Tristan Furseth Tristan Furseth Cambridge, WI Cambridge, WI 15.685
7 23 50 Rusty Egan Rusty Egan Round Lake Heights, IL Round Lake Heights, IL 15.761
8 16 22 Greg Alt Greg Alt Watertown, WI Watertown, WI 15.790
9 1 91 Jimmy Sivia Jimmy Sivia Winthrop Harbor, IL Winthrop Harbor, IL 15.797
10 21 11D Zach Raidart Zach Raidart Gurnee, IL Gurnee, IL 15.820
11 12 11 Austin Hansen Austin Hansen New Berlin, WI New Berlin, WI 15.825
12 18 09 Clayton Rossmann Clayton Rossmann Wadsworth, IL Wadsworth, IL 15.831
13 22 0 John Fahl John Fahl Brown Deer, WI Brown Deer, WI 15.939
14 27 7 Trinity Uttech Trinity Uttech New Berlin, WI New Berlin, WI 15.957
15 24 70 Chris Klemko Chris Klemko Bristol, WI Bristol, WI 15.960
16 6 40 Tim Cox Tim Cox Park City, IL Park City, IL 16.123
17 20 38 Allen Hafford Allen Hafford Beach Park, IL Beach Park, IL 16.163
18 19 13 CJ Malueg CJ Malueg Johnsburg, IL Johnsburg, IL 16.184
19 8 29J Ralph Johnson Ralph Johnson Silver Lake, WI Silver Lake, WI 16.203
20 25 7L Tate Hensley Tate Hensley Trevor, WI Trevor, WI 16.228
21 5 41 Dennis Spitz Dennis Spitz Lewisburg, KY Lewisburg, KY 16.272
22 29 24 Eric Wilke Eric Wilke Genesee, WI Genesee, WI 16.485
23 7 17 Bryce Andrews Bryce Andrews Kenosha, WI Kenosha, WI 16.539
24 2 9X Tom Brown Tom Brown Salem, WI Salem, WI 16.632
25 4 12 Shawn Swim Shawn Swim Zion, IL Zion, IL 16.667
26 14 29OG Tom Eller Tom Eller Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI 16.881
27 15 7D Josh Davidson Josh Davidson Racine, WI Racine, WI 17.012
28 26 4G George Gaertner III George Gaertner III Salem, WI Salem, WI 17.261
DNS 10 66 Nathan Crane Nathan Crane Waukegan, IL Waukegan, IL

A Modifieds

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 11 11 Chris Carlson Chris Carlson Racine, WI Racine, WI 10
2 1 29M Ryan Mech Ryan Mech Greenfield, WI Greenfield, WI -1
3 3 17B Scott Barnharst Scott Barnharst Franklin, WI Franklin, WI -
4 8 19 Mike Wittenburg Mike Wittenburg Waterford, WI Waterford, WI 4
5 6 10C Mike Conn Mike Conn Big Bend, WI Big Bend, WI 1
6 4 3S Joel Seegert Joel Seegert Sheboygan, WI Sheboygan, WI -2
7 10 21T Mark Mikos JR Mark Mikos JR Roscoe, IL Roscoe, IL 3
8 7 33 Carl Powers Carl Powers Woodlawn, TN Woodlawn, TN -1
9 5 28C Joel Crowbridge Joel Crowbridge Union Grove, WI Union Grove, WI -4
10 9 03T Lee Tibbitts Lee Tibbitts Hebron, IL Hebron, IL -1
11 2 88J Jeremy Johnson Jeremy Johnson East Troy, WI East Troy, WI -9
12 12 37 Scott Tubbin Scott Tubbin Salem Lakes, WI Salem Lakes, WI -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 28C Joel Crowbridge Joel Crowbridge Union Grove, WI Union Grove, WI -
2 5 17B Scott Barnharst Scott Barnharst Franklin, WI Franklin, WI 3
3 6 29M Ryan Mech Ryan Mech Greenfield, WI Greenfield, WI 3
4 2 19 Mike Wittenburg Mike Wittenburg Waterford, WI Waterford, WI -2
5 4 03T Lee Tibbitts Lee Tibbitts Hebron, IL Hebron, IL -1
DNS 3 11 Chris Carlson Chris Carlson Racine, WI Racine, WI -
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 88J Jeremy Johnson Jeremy Johnson East Troy, WI East Troy, WI 1
2 6 3S Joel Seegert Joel Seegert Sheboygan, WI Sheboygan, WI 4
3 1 33 Carl Powers Carl Powers Woodlawn, TN Woodlawn, TN -2
4 5 10C Mike Conn Mike Conn Big Bend, WI Big Bend, WI 1
5 3 21T Mark Mikos JR Mark Mikos JR Roscoe, IL Roscoe, IL -2
DNS 4 37 Scott Tubbin Scott Tubbin Salem Lakes, WI Salem Lakes, WI -

Special 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 3S Joel Seegert Joel Seegert Sheboygan, WI Sheboygan, WI -
2 2 17B Scott Barnharst Scott Barnharst Franklin, WI Franklin, WI -
3 3 88J Jeremy Johnson Jeremy Johnson East Troy, WI East Troy, WI -
4 4 29M Ryan Mech Ryan Mech Greenfield, WI Greenfield, WI -
5 5 28C Joel Crowbridge Joel Crowbridge Union Grove, WI Union Grove, WI -
6 6 10C Mike Conn Mike Conn Big Bend, WI Big Bend, WI -
7 7 33 Carl Powers Carl Powers Woodlawn, TN Woodlawn, TN -
8 8 19 Mike Wittenburg Mike Wittenburg Waterford, WI Waterford, WI -

Street Stocks

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 53 Dustin Holland Dustin Holland Pell Lake, WI Pell Lake, WI 4
2 13 65 Mark Baker Mark Baker Big Bend, WI Big Bend, WI 11
3 10 8 Blake Kreuser Blake Kreuser Kenosha, WI Kenosha, WI 7
4 12 72 Tim Calanca Tim Calanca Lake Villa, IL Lake Villa, IL 8
5 14 55 Keith Stich Keith Stich Bristol, WI Bristol, WI 9
6 8 12 Brandon Mertes Brandon Mertes Salem, WI Salem, WI 2
7 1 29S Scott Quarnstrom Scott Quarnstrom Lake Villa, IL Lake Villa, IL -6
8 11 15H Troy Hensley Troy Hensley Lake Villa, IL Lake Villa, IL 3
9 3 99 Rob Maule Rob Maule Hebron, IL Hebron, IL -6
10 2 42 Craig Mertes Craig Mertes Antioch, IL Antioch, IL -8
11 9 10 Josh Gehrig Josh Gehrig Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI -2
12 6 25M Michael Olsen Michael Olsen Burlington, WI Burlington, WI -6
13 7 25 Nick Smalley Nick Smalley Burlington, WI Burlington, WI -6
14 15 9 Chris Hoedel Chris Hoedel Greenfield, WI Greenfield, WI 1
DNS 4 14J Jason Jensen Jason Jensen Kenosha, WI Kenosha, WI -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 99 Rob Maule Rob Maule Hebron, IL Hebron, IL 3
2 8 53 Dustin Holland Dustin Holland Pell Lake, WI Pell Lake, WI 6
3 1 42 Craig Mertes Craig Mertes Antioch, IL Antioch, IL -2
4 5 29S Scott Quarnstrom Scott Quarnstrom Lake Villa, IL Lake Villa, IL 1
5 7 52 Ernie Herlt Ernie Herlt Gray Lake, IL Gray Lake, IL 2
6 9 25 Nick Smalley Nick Smalley Burlington, WI Burlington, WI 3
7 3 95 Robby Olson Robby Olson Lindenhurst, IL Lindenhurst, IL -4
8 6 65 Mark Baker Mark Baker Big Bend, WI Big Bend, WI -2
9 2 9 Chris Hoedel Chris Hoedel Greenfield, WI Greenfield, WI -7
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 12 Brandon Mertes Brandon Mertes Salem, WI Salem, WI 7
2 7 25M Michael Olsen Michael Olsen Burlington, WI Burlington, WI 5
3 2 14J Jason Jensen Jason Jensen Kenosha, WI Kenosha, WI -1
4 4 8 Blake Kreuser Blake Kreuser Kenosha, WI Kenosha, WI -
5 6 10 Josh Gehrig Josh Gehrig Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI 1
6 1 72 Tim Calanca Tim Calanca Lake Villa, IL Lake Villa, IL -5
7 5 15H Troy Hensley Troy Hensley Lake Villa, IL Lake Villa, IL -2
8 3 55 Keith Stich Keith Stich Bristol, WI Bristol, WI -5
All transfer

Special 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 12 Brandon Mertes Brandon Mertes Salem, WI Salem, WI -
2 2 53 Dustin Holland Dustin Holland Pell Lake, WI Pell Lake, WI -
3 3 25M Michael Olsen Michael Olsen Burlington, WI Burlington, WI -
4 4 99 Rob Maule Rob Maule Hebron, IL Hebron, IL -
5 5 14J Jason Jensen Jason Jensen Kenosha, WI Kenosha, WI -
6 6 29S Scott Quarnstrom Scott Quarnstrom Lake Villa, IL Lake Villa, IL -
7 7 42 Craig Mertes Craig Mertes Antioch, IL Antioch, IL -
8 8 52 Ernie Herlt Ernie Herlt Gray Lake, IL Gray Lake, IL -

Hornets

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 38 Ryan Johnson Ryan Johnson Salem, WI Salem, WI 5
2 2 12B David Mckellips David Mckellips -
3 4 0 Rick Zifko Rick Zifko Aurora, IL Aurora, IL 1
4 3 93 Dale Ehleiter Dale Ehleiter Union Grove, WI Union Grove, WI -1
5 1 438 Jessica McKellips Jessica McKellips Mount Pleasant, WI Mount Pleasant, WI -4
6 8 27 Daniel Marshall Daniel Marshall Trevor, WI Trevor, WI 2
7 5 11W Carrie Willms Carrie Willms Union Grove, WI Union Grove, WI -2
8 11 18H William Jackson William Jackson Trevor, WI Trevor, WI 3
9 7 11 Austin Orth Austin Orth Salem, WI Salem, WI -2
10 9 341 Michael Aull Michael Aull Watertown, WI Watertown, WI -1
11 15 5D Terry Davis Terry Davis Oak Creek, WI Oak Creek, WI 4
12 13 79 Christopher Walters Christopher Walters Trevor, WI Trevor, WI 1
13 17 26 Michael Antosh Michael Antosh Twin Lakes, WI Twin Lakes, WI 4
14 14 17 Jennifer Rooney Jennifer Rooney Bristol, WI Bristol, WI -
15 16 918 Alex Mummer Alex Mummer Burlington, WI Burlington, WI 1
16 19 143 Andrea Aull Andrea Aull Watertown, WI Watertown, WI 3
17 10 25S Steve Ellis Steve Ellis Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI -7
18 12 77R William Ranker William Ranker Burlington, WI Burlington, WI -6
19 22 52 Campbell Wolff Campbell Wolff Grayslake, IL Grayslake, IL 3
DNS 18 83 Terry Kiedrowski Terry Kiedrowski Union Grove, WI Union Grove, WI -
DNS 20 4 Kody Molitor Kody Molitor Trevor, WI Trevor, WI -
DNS 21 9 Garrett Ehleiter Garrett Ehleiter Union Grove, WI Union Grove, WI -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 0 Rick Zifko Rick Zifko Aurora, IL Aurora, IL 7
2 2 38 Ryan Johnson Ryan Johnson Salem, WI Salem, WI -
3 1 25S Steve Ellis Steve Ellis Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI -2
4 6 27 Daniel Marshall Daniel Marshall Trevor, WI Trevor, WI 2
5 7 18H William Jackson William Jackson Trevor, WI Trevor, WI 2
6 4 26 Michael Antosh Michael Antosh Twin Lakes, WI Twin Lakes, WI -2
7 3 143 Andrea Aull Andrea Aull Watertown, WI Watertown, WI -4
DNS 5 9 Garrett Ehleiter Garrett Ehleiter Union Grove, WI Union Grove, WI -
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 12B David Mckellips David Mckellips 1
2 1 11 Austin Orth Austin Orth Salem, WI Salem, WI -1
3 6 438 Jessica McKellips Jessica McKellips Mount Pleasant, WI Mount Pleasant, WI 3
4 3 79 Christopher Walters Christopher Walters Trevor, WI Trevor, WI -1
5 4 918 Alex Mummer Alex Mummer Burlington, WI Burlington, WI -1
6 8 17 Jennifer Rooney Jennifer Rooney Bristol, WI Bristol, WI 2
7 5 83 Terry Kiedrowski Terry Kiedrowski Union Grove, WI Union Grove, WI -2
DNS 7 47 Scott Carpenter Scott Carpenter Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI -
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 11W Carrie Willms Carrie Willms Union Grove, WI Union Grove, WI -
2 6 93 Dale Ehleiter Dale Ehleiter Union Grove, WI Union Grove, WI 4
3 2 341 Michael Aull Michael Aull Watertown, WI Watertown, WI -1
4 4 77R William Ranker William Ranker Burlington, WI Burlington, WI -
5 5 5D Terry Davis Terry Davis Oak Creek, WI Oak Creek, WI -
DNS 7 88 Brandon Walters Brandon Walters Silver Lake, WI Silver Lake, WI -
DQ 3 52 Campbell Wolff Campbell Wolff Grayslake, IL Grayslake, IL -
20 Laps

Make Up Feature - 8-26-23

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 0 Rick Zifko Rick Zifko Aurora, IL Aurora, IL 2
2 1 38 Ryan Johnson Ryan Johnson Salem, WI Salem, WI -1
3 2 12B David Mckellips David Mckellips -1
4 9 18H William Jackson William Jackson Trevor, WI Trevor, WI 5
5 10 11W Carrie Willms Carrie Willms Union Grove, WI Union Grove, WI 5
6 17 27 Daniel Marshall Daniel Marshall Trevor, WI Trevor, WI 11
7 8 9 Garrett Ehleiter Garrett Ehleiter Union Grove, WI Union Grove, WI 1
8 14 79 Christopher Walters Christopher Walters Trevor, WI Trevor, WI 6
9 5 11 Austin Orth Austin Orth Salem, WI Salem, WI -4
10 13 5D Terry Davis Terry Davis Oak Creek, WI Oak Creek, WI 3
11 11 341 Michael Aull Michael Aull Watertown, WI Watertown, WI -
12 6 918 Alex Mummer Alex Mummer Burlington, WI Burlington, WI -6
13 15 77R William Ranker William Ranker Burlington, WI Burlington, WI 2
14 12 47 Scott Carpenter Scott Carpenter Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI -2
15 20 26 Michael Antosh Michael Antosh Twin Lakes, WI Twin Lakes, WI 5
16 7 83 Terry Kiedrowski Terry Kiedrowski Union Grove, WI Union Grove, WI -9
17 19 25S Steve Ellis Steve Ellis Pleasant Prairie, WI Pleasant Prairie, WI 2
18 18 17 Jennifer Rooney Jennifer Rooney Bristol, WI Bristol, WI -
19 4 88 Brandon Walters Brandon Walters Silver Lake, WI Silver Lake, WI -15
20 21 143 Andrea Aull Andrea Aull Watertown, WI Watertown, WI 1
DNS 16 4 Kody Molitor Kody Molitor Trevor, WI Trevor, WI -

Special 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 0 Rick Zifko Rick Zifko Aurora, IL Aurora, IL -
2 2 93 Dale Ehleiter Dale Ehleiter Union Grove, WI Union Grove, WI -
3 3 12B David Mckellips David Mckellips -
4 4 438 Jessica McKellips Jessica McKellips Mount Pleasant, WI Mount Pleasant, WI -
5 5 11W Carrie Willms Carrie Willms Union Grove, WI Union Grove, WI -
6 6 38 Ryan Johnson Ryan Johnson Salem, WI Salem, WI -
7 7 11 Austin Orth Austin Orth Salem, WI Salem, WI -
8 8 27 Daniel Marshall Daniel Marshall Trevor, WI Trevor, WI -

Upcoming Events

IRA Sprint Series
Hoosier Racing Tire
MyRacePass
Super Shox
Quarter Master
Auto Meter
Grandrud
Vahlco Wheels
Allstar Performance
ATM Innovation
Bell Helmets
CSI Suspension
Behling Racing Equip.
Diversified Machine Inc
Impact
Maxim Racing
Schoenfeld Headers
Simpson Race Products
Brewington Electric